DSC_9240

NÁPLŇ PRÁCE:

– aktivní nabídka služeb, mobilních telefonů a příslušenství na prodejně
– zákaznický servis
– plnění stanovených cílů

POŽADUJEME:

– prodejní praxe a zkušenost s provizním systémem výhodou
– orientace v mobilních telefonech a příslušenství
– uživatelská znalost PC
– komunikativnost, příjemné vystupování
– spolehlivost, dochvilnost
– pečlivost, samostatnost
– ochotu učit se novým věcem

NABÍZÍME:

DSC_9240
DSC_9240

Jak se na pohovor připravit a více informací o tom, co tě u nás v prvních týdnech čeká se dozvíš v informacích k pohovoru.

Zajímá Tě, jak to u nás v Krnově vypadá? Tak se mrkni sem.


Prohlášení uchazeče o zaměstnání

S odesláním přihlášky beru na vědomí, že pro účely posouzení a vyhodnocení mé žádosti o získání zaměstnání ve společnosti SECTRON MOBIL s.r.o., je nezbytné, aby společnost měla k dispozici a zpracovávala mé osobní údaje (identifikační, adresné, popisné) a další informace týkající se mé osoby, a to včetně údajů citlivé povahy (zejména o trestní a občanské bezúhonnosti, kredibilitě apod.) v potřebném rozsahu odpovídajícím povaze pracovní pozice, o kterou se ucházím. V této souvislosti beru na vědomí a výslovně souhlasím s oprávněním zpracovávat uvedené údaje a informace týkající se mé osoby a ověřovat jejich správnost, pravdivost úplnost s využitím všech relevantních zdrojů, k nimž má SECTRON MOBIL s.r.o. oprávněný přístup.

Odesláním přihlášky uděluji společnosti SECTRON MOBIL s.r.o. svůj výslovný souhlas se zpracováním svých osobních údajů uvedených v této přihlášce a jejích přílohách a dalších údajů a informací týkajících se mé osoby ve shora uvedeném rozsahu pro účely posouzení a vyhodnocení své žádosti o získání zaměstnání ve společnosti SECTRON MOBIL s.r.o., a to na dobu dvou let od odeslání této přihlášky. Současně prohlašuji, že jsou mi známa práva, která mi dle příslušných ustanovení zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, náleží.
Prohlášení společnosti SECTRON MOBIL, s.r.o.

SECTRON MOBIL s.r.o., se sídlem Josefa Šavla 12, 709 00 Ostrava Mariánské Hory, IČO 25826441 prohlašuje, že všechny osobní údaje a informace týkající se Vaší osoby budou shromažďovány a zpracovávány plně v souladu s podmínkami stanovenými zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a budou použity výhradně pro účely související s Vámi projeveným zájmem o získání zaměstnání v rámci společnosti SECTRON MOBIL s.r.o.