S největší pravděpodobností Vás potká pohovor formou osobního setkání, kdy se Vám bude věnovat jeden z našich Area manažerů (ve zkratce ten,  kdo se stará o určitou část našich poboček a nejlépe ví, koho do svého týmu potřebuje). Ale nebojte, jsme hravý a pohodový tým lidí a naše práce nás hlavně baví. To budeme chtít i od Vás. V našem zájmu rozhodně není Vás zbytečně trápit, ale potřebujeme zjistit, jak jste na tom se svými znalostmi, schopnostmi a dovednosti a také odhalit Váš potenciál růstu do budoucna.

Pár rad jak na nás:

Nastudujte si něco o nás – když už jste přišli sem, pravděpodobně jste se po našich webovkách už trochu porozhlédli.

Přijďte oblečeni jako na pohovor – nechceme po Vás frak, ale slušné oblečení, ve kterém se cítíte dobře a odpovídá situaci.

Buďte sví – na nic si nehrajte, protože se Vaše pravé já dříve, či později ukáže a ztracený čas na obou stranách už nikdy nezískáme zpět.

 Připravte si otázky – pokud v něčem tápete, něco Vám není jasné, nebojte se zeptat.

Přijďte včas – šetřete časem svým i naším.

Časté dotazy:

Co budu dělat?

Denním chlebem konzultantů na našich prodejnách je aktivní prodej ve smyslu zjišťování potřeb zákazníků a hledání optimálního řešení. Důležitá je pro nás spokojenost. O naše zákazníky pečujeme a pomáháme jim s jejich požadavky. Využijete naplno svého obchodního ducha a ten bude také ovlivňovat, kolik si domů vlastně odnesete. Variabilní složka mzdy nemá vrchní omezení. Pravidelně se o Váš rozvoj budou starat naši Area manageři. Budete posíláni na školení a Vaše znalosti budeme stále zdokonalovat.

 Co mám od týmu čekat?

Víme, že zaměstnání není jen o práci, ale také o vztazích s kolegy a atmosféře. Na prodejně Vás přátelsky uvítá tým 1-2 lidí, ale konzultantů máme na prodejnách v současnosti 18 a s těmi se budete setkávat nejčastěji. Všichni sdílíme stejné hodnoty a proto nebude Vaše zařazení mezi tuhle početnou partu problém. Celý tým je zastřešen přiřazeným Area managerem, který se věnuje jak pomoci nováčkům, tak také rozvoji stávajících zaměstnanců. Jelikož jsme veselá parta, rádi si každoročně trochu vyhodíme z kopýtka na firemních večírcích, nebo neoficiálních schůzkách.

 Jaká mě čeká pracovní doba? 

To Vám můžeme říct úplně přesně. Budete totiž zařazeni na jednu z našich prodejen, kde jsou otevírací doby následující: partnerské prodejny T-Mobile.

 A co za to?

Na výplatní pásce na Vás zamrkají dvě složky mzdy – fixní a variabilní. Fixní složku mzdy doplňují ještě bonusy, viz jejich výčet. Variabilní složka je tvořena dosaženými výsledky v oblasti prodeje služeb, zařízení, příslušenství, ale podstatná je i zákaznická spokojenost s Vaší prací. Tu si pravidelně ověřujeme u zákazníků my i T-Mobile. Pokud plníte cíle, které Vám byly stanoveny, dostanete se k nadprůměrným hodnotám, jejichž vrchní omezení neexistuje. Je tedy jen na Vás, kolik si nakonec vyděláte.

Tak hurá do toho! > Nabídka volných pracovních pozic