DSC_9240
Aktuálně máme otevřené tyto pozice

Staň se posilou pohodového týmu, načerpej zkušenosti. Využij svůj zájem o technologie a pro-zákaznický přístup. Těš se na benefity jako poukázky na mall.cz, stravenky, věrnostní program s odměnami a spoustu dalších super výhod.

Na pozici konzultanta prodeje se naučíš jak komunikovat se zákazníky a rozšíříš si své znalosti ze světa technologií. Jsme orientovaní na výkon a máme rádi legraci. Hledáme tedy Ty, co smýšlejí jako my!

Nástup možný: ihned


Prohlášení uchazeče o zaměstnání

S odesláním přihlášky beru na vědomí, že pro účely posouzení a vyhodnocení mé žádosti o získání zaměstnání ve společnosti SECTRON MOBIL s.r.o., je nezbytné, aby společnost měla k dispozici a zpracovávala mé osobní údaje (identifikační, adresné, popisné) a další informace týkající se mé osoby, a to včetně údajů citlivé povahy (zejména o trestní a občanské bezúhonnosti, kredibilitě apod.) v potřebném rozsahu odpovídajícím povaze pracovní pozice, o kterou se ucházím. V této souvislosti beru na vědomí a výslovně souhlasím s oprávněním zpracovávat uvedené údaje a informace týkající se mé osoby a ověřovat jejich správnost, pravdivost úplnost s využitím všech relevantních zdrojů, k nimž má SECTRON MOBIL s.r.o. oprávněný přístup.

Odesláním přihlášky uděluji společnosti SECTRON MOBIL s.r.o. svůj výslovný souhlas se zpracováním svých osobních údajů uvedených v této přihlášce a jejích přílohách a dalších údajů a informací týkajících se mé osoby ve shora uvedeném rozsahu pro účely posouzení a vyhodnocení své žádosti o získání zaměstnání ve společnosti SECTRON MOBIL s.r.o., a to na dobu dvou let od odeslání této přihlášky. Současně prohlašuji, že jsou mi známa práva, která mi dle příslušných ustanovení zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, náleží.
Prohlášení společnosti SECTRON MOBIL, s.r.o.

SECTRON MOBIL s.r.o., se sídlem Josefa Šavla 12, 709 00 Ostrava Mariánské Hory, IČO 25826441 prohlašuje, že všechny osobní údaje a informace týkající se Vaší osoby budou shromažďovány a zpracovávány plně v souladu s podmínkami stanovenými zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a budou použity výhradně pro účely související s Vámi projeveným zájmem o získání zaměstnání v rámci společnosti SECTRON MOBIL s.r.o.