Společnost SECTRON MOBIL s.r.o. byla založena v roce 1998 jako sesterská k dříve vzniklé firmě SECTRON, která jí v tomto roce předala velkoobchodní i maloobchodní prodej mobilních telefonů a příslušenství. Dále se společnost SECTRON s.r.o. věnovala vývoji na poli bezdrátových technologií a dnes je autorizovaným distributorem aktivních elektronických komponent renomovaných značek a produkuje širokou škálu antén a anténních redukcí vlastní výroby.

K předmětu činnosti SECTRON MOBIL jsme od roku 1999 přidali i prodej služeb významných mobilních operátorů a otevřeli jsme první partnerskou prodejnu T-Mobile v Hlučíně. Od roku 2000 jsme pravidelně vyhlašováni dealerem roku T-Mobile. K partnerské prodejně v Hlučíně se brzy přidaly další: 2001 Český Těšín, 2005 Krnov a Kopřivnice, 2006 Třinec, 2012 Bruntál, Bohumín a Orlová, v roce 2015 jsme pro naše zákazníky otevřeli prodejnu v Novém Jičíně. Naše desátá prodejna se nachází v OC Galerie v Ostravě Třebovicích, která je ze všech prodejen nejmladší (2017).

Do konce roku 2015 jsme se aktivně zabývali prodejem mobilních telefonů, tabletů a příslušenství jak v maloobchodní, tak také velkoobchodní síti. Na začátku roku 2016 jsme předali naše know-how společnosti SECTRON s.r.o., která sídlí v Ostravě a my se tak můžeme kvalitněji věnovat našim zákazníkům na devíti partnerských prodejnách po celém Moravskoslezském kraji.

Všichni naši zaměstnanci se snaží sunout společnost kupředu a neustále pracují na tom, abychom byli pro naše klienty i sami pro sebe stabilními, férovými a hlavně kvalitními partnery. Jsme specialisté, kteří znají obor od jeho počátků. Jdeme do hloubky informací jak u přístrojů a příslušenství, tak i u služeb mobilních operátorů. Sledujeme trendy a rozšiřujeme své zkušenosti. Navíc děláme vše s úsměvem, protože víme, že s ním jde všechno líp.